Stworzymy dla Ciebie projekt i schemat elektryczny mikroinstalcji

Ostatnie miesiące są okresem wzmożonego zainteresowania instalacjami fotowoltaicznymi w naszym kraju. Dofinansowania, wzrost świadomości ekologicznej Polaków oraz rozwój rynku PV to czynniki, dzięki którym tak wiele osób decyduje się na inwestycję we własną elektrownię.

Naszym klientom  oferujemy wykonanie profesjonalnych projektów mikroinstalacji fotowoltaicznych na dachach budynków oraz na gruncie. Jest to konieczne do prawidłowego działania fotowoltaiki – ułatwi to optymalnie rozmieszczenie paneli na dachu oraz uniknięcie czasowego zacienienia modułów wskutek zmiany położenia Słońca na horyzoncie.

Jak odbywa się taki proces? Jest to zaledwie kilka kroków, których wykonanie może być kluczowe dla opłacalności Twojej inwestycji. Należy rozpocząć od ustalenia indywidualnych wymagań oraz interpretacji bieżących rachunków za energię elektryczną. Następnie sprawdzamy możliwości instalacyjne, ustalamy moc instalacji i dobieramy odpowiedni osprzęt. Konieczne jest również ustalenie jaką powierzchnię mamy do zagospodarowania oraz jakie jest poszycie dachu. Posiadając te informacje można przystąpić do projektowania instalacji.

 

Również jeśli chcesz zamontować fotowoltaikę własnymi siłami jesteśmy do Twojej dyspozycji – zrobimy dla Ciebie projekt, schemat instalacji oraz dopełnimy wszelkich formalności niezbędnych do zgłoszenia instalacji w Zakładzie Energetycznym. Skoro jesteśmy już przy temacie instalacji wykonywanych siłą własnych mięśni: zapraszamy również do naszej hurtowni, w której zaopatrzysz się we wszystkie komponenty niezbędne do montażu w konkurencyjnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą tutaj: KLIK.